הגשימו חלום וצאו להליך פונדקאות עם אֵם לאֵם 
במרכז הרפואי REPROART 
המוביל בגאורגיה 

החל מ- 119,000 ₪ 

פריצות דרך מדעיות בתחום הפונדקאות

שיעורי הריון מהגבוהים במדינה

רופאים מומחים בעלי שם עולמי

 

אודות

חברת "אם לאם" מזמינה אתכם לעבור את המסע המיוחד והחשוב בחייכם בראש שקט ובמחיר הוגן

אחוז לא מבוטל מהזוגות בישראל סובל מבעיות פריון. זוהי עובדה קיימת. אך כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והגלובליזציה – האפשרויות הן רבות ואין סיבה לוותר על חלום המשפחה שתמיד רציתם.

אנחנו יודעים כי עברתם דרך לא קלה עד שהגעתם אלינו, פיזית ורגשית. כאשר אתם בודקים על הליך פונדקאות בחו"ל באמצעותנו, חשוב שתדעו שמעכשיו אתם לא לבד במסע להגשמת ההורות. תהליך פונדקאות איכותי חייב לכלול בתוכו אנשים טובים, אמינים ומקצועיים, החל מאיתנו, חברת "אם לאם" שמלווה את התהליך, דרך הרופא המטפל ועד צוות ביה"ח.

חברת "אם לאם" מלווה זוגות בהליך פונדקאות במרכז הרפואי REPROART – המוביל בגיאורגיה. אנו מתחייבים לתודעת שירות גבוהה, סטנדרט רפואי מחמיר, ולמחירים הוגנים במיוחד.

 

לפני שאתם נכנסים לתהליך, אנחנו רוצים לפגוש אתכם ולהכיר אתכם מקרוב, לשמוע גם את החששות וגם את התקוות וכמובן לתת לכם הסבר מעמיק ומדויק על הפעילות שלנו, שלב אחר שלב, עד שתחזרו לארץ עם תינוק מתוק משלכם. וכן זה יקרה ובדרך הטובה ביותר. תאמינו.

שלכם,

צוות חברת "אם לאם"

לתיאום פגישת הכרות

ללא עלות

תודה רבה! מיד חוזרים אליכם

 REPROART על המרכז הרפואי

 

את התהליך החשוב בחייכם, תעשו רק במקום הטוב ביותר

בעולם הפונדקאות ישנם שחקנים רבים, אבל כשזה קשור למשפחה שלכם, אנחנו פשוט לא מתפשרים. אחרי מחקר מעמיק בחיפוש אחר המקום הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר ועם הצוות הרפואי המצוין ביותר בחרנו עבורכם את מרכז REPROART הגיאורגי-אמריקני.

 

למה דווקא מרכז REPROART?

מהיווסדו בשנת 2012 ועד היום - המרכז נחשב לגדול והמוביל ביותר בגיאורגיה בהליכי פונדקאות, תחומי רפואת הפיריון לנשים וגברים והפריה חוץ גופית (IVF). יתרה מכך, המרכז הממוקם בעיר טיביליסי, נוסד על ידי קבוצה של מומחי פוריות עם ניסיון מצטבר של כ-30 שנה בגיאורגיה ובארה"ב.

שיעורי הצלחה גבוהים בהפריות חוץ גופיות

הפריה חוץ גופית, הודות לעבודת מחקר מתמשכת, שימוש במכשור מתקדם ואימוץ גישות חדשניות. תודות לידע, הניסיון, הצוות המקצועי והציוד המודרני, מרכז ReproART מגיע לשיעורי הצלחה כמו בארה"ב (במרחק של שעתיים וחצי טיסה בלבד מישראל ובמחיר הוגן).

ניסיון בינלאומי וסטנדרטים אמריקניים

שיטת העבודה ב-Reproart מבוססת על מודל אמריקני מוכח, החל מצוות הפסיכולוגים והמטפלים שהוכשרו במיוחד למשימה ועד לשימוש בשיטות טיפול מתקדמות, כאשר כל ההחלטות מתבצעות תוך שיתוף המטופלים.

 מומחים מהמרפאות המובילות בעולם

שלושה סניפים, 45 רופאים מומחים ו-30 שנות ניסיון הופכים את REPROART למרכז הרפואי המוביל שבגיאורגיה להליכי פונדקאות וטיפול בבעיות פוריות.

המרכז מאויש במומחים שהוכשרו במרפאות המובילות בעולם, ביניהם מיילדים, גינקולוגים, מומחי פריון, אמבריולוגים, גנטיקנים, אנדרולוגים, אימונולוגים ואנשי מקצוע בתחומים רבים אחרים, אשר מהווים צוות מוביל שמגיע לתוצאות יוצאות דופן.

כדאי שתכירו

צוות הרופאים

dr. NINO OKUJAVA

מייסדת וסגנית מנהלת

nino.png

בוגרת לימודי רפואה במרכז הרפואי Tbilisi State, חברת האגודה האירופית להתרבות האדם ומפיקת תכנים טלוויזיוניים בתחום הרפואה.

למידע המלא
dr. David H Mcclloh

מנהל המחלקה למדעי הרפואה

david (1).png

מנהל הזרוע המחקרית של מרפאת ReproART. בעל 20 שנות ניסיון קליני במוסדות אקדמיים ורפואיים שונים בניו יורק והיה אחראי ל-15 פרסומים מחקריים באוניברסיטת ניו יורק (NYUFC) מאז פתיחת בית החולים בשנת 2012.

dr. lika chkonia

מייסדת ומנהלת בפועל

lika.png

מומחית בתחום הפוריות ונשיאת ההתאחדות הגיאורגית לרפואת הרבייה. הקימה את ReproART בשנת 2012 לאחר התמחות ועבודה מתמשכת במחלקות הפוריות של בתי חולים נבחרים בארה"ב.

על המרכז הרפואי

הצצה אל תוך התהליך

רק תבחרו

 סוגי תכניות ומחירים

עלות

התוכנית

טיסות

ושהייה

כמות החזרות לאם פונדקאית

סוג התוכנית

 ₪ 119.000

-

1

בסיסית

 ₪ 136.000

כולל

3

בסיסות

פלוס

 ₪ 179.000

כולל

*ללא הגבלה

ללא

הגבלה

*בהתאם לתנאי הסכם ההתקשרות מול החברה

?נשב לקפה

אנחנו מאמינים שאת ההחלטה החשובה בחיים עליכם לקבל בראש שקט,  בשקיפות מלאה וללא סימני שאלה. השאירו פרטים, ומיד נחזור אליכם לתיאום פגישת הכרות ללא עלות וללא התחייבות.

תודה רבה! מיד חוזרים אליכם